3 טיפים פשוטים לניצחון ברולטה אמריקאית

רולטה אמריקאית, למרות שאינה פופולרית ברוב חלקי העולם כמו רולטה אירופאית, יכולה להיות מהנה מאוד לשחק והיא יכולה לאפשר לך לזכות בגדול אם אתה יודע לשחק נכון. ישנן אסטרטגיות מסוימות שבהן אתה יכול להשתמש לטובתך על מנת לנצח לעתים קרובות יותר ממה שאתה מפסיד, והמאמר הזה יסביר שלוש מהטובות שבהן, כך שגם אתה תוכל ליהנות יותר ברולטה ולהרוויח כסף בתדירות גבוהה יותר!

1) למד את קצה הבית

לפני שמשחקים, ודאו שאתם יודעים מה בדיוק הסיכויים שלכם. ברולטה אמריקאית, כמו בכל משחקי מזל, חשוב לדעת את הסיכויים שלך; אחרת אתה עלול להעריך יתר על המידה את הסיכויים שלך לזכות ולסיים בלי כלום בכיס. החדשות הטובות הן שבניגוד למשחקי קזינו רבים אחרים (למשל, בלאק ג’ק), קל לחשב את יתרון הבית עבור רולטה – אחוז הפעמים שבהימור יפסיד כסף – מכיוון שיש רק שתי תוצאות: ניצחון או הפסד. החדשות הרעות הן שרולטה היא אחד מאותם משחקים שבהם לדעת כמה אתה יכול לצפות להפסיד לא עושה כלום עבור כמה אתה באמת תפסיד.

רוצה לשחק ברולטה?
צור קשר עם סוכן

2) להבין את האסטרטגיה הבסיסית

עד כמה שזה נשמע מוזר, לדעת לשחק ברולטה זה לא מספיק. רוב השחקנים חושבים שסיבוב של גלגל קובע אם הם ינצחו או יפסידו, אבל למעשה הזכייה מסתכמת בהבנה כיצד פועלת רולטה. הדרך הטובה ביותר למתחילים להבין איך רולטה אמריקאית עובדת היא באמצעות אסטרטגיה בסיסית – ואם אתה יכול לשלוט בה, תהיה לך יתרון על רוב השחקנים ותוכל לצאת משם עם יותר מאשר רק החולצה שלך. כדי לשלוט באסטרטגיה הבסיסית, פשוט שנן איזה מספר יוקצה מה התוצאה כאשר אתה מהמר על אדום או שחור: הדילר תמיד ישים את הצ’יפים שלו על 0 ו-00 בעת משחק ברולטה אמריקאית – מכיוון שהמספרים האלה מתים ללא קשר לצבע.

3) להתאמן הרבה

הדרך הטובה ביותר ללמוד כיצד פועלת רולטה היא על ידי משחק בה. ככל שתשחק יותר ותראה מה קורה, כך תבין טוב יותר מדוע אסטרטגיות הימורים מסוימות עובדות או לא עובדות. אז שימו את המוזיקה האהובה עליכם, שבי על משחק עם הגבלה נמוכה (הימורים בשולחן, זכרו), והתחילו לתרגל את אסטרטגיית בחירת המספרים שלכם. מהר מאוד תראה אילו הימורים כדאי לעשות, ואילו לא כל כך חכמים. זה יעזור לך לנצח יותר בפחות זמן – וזה לא מה שכל שחקן מקצועי טוב רוצה

רוצה לשחק ברולטה?
צור קשר עם סוכן

(טיפ בונוס) מערכת מרטינגייל - מערכת הכפלות

הומצא על ידי מהמר צרפתי בשם זה, זוהי גרסה מתוחכמת של מערכת ישנה שנקראת הכפלה. הכפלה היא אסטרטגיה הכוללת הכפלת ההימורים שלך לאחר כל הפסד, בסיכוי שתוכל לנצח שוב. כפי שאתה יכול לדמיין, למרות שזה עשוי להיראות כאילו אתה צובר מקום, אין שום אפשרות מתמטית לנצח בסך הכל עם האסטרטגיה הזו. עכשיו בואו נדמיין שבמקום פשוט להכפיל את ההימור בכל פעם שאתה מפסיד, אתה מכפיל אותו ולוקח בחזרה חצי מההימור שלך גם בכל הפסד: עכשיו יש לנו מערכת מרטינגל.

רוצה לקבל מידע מסוכן הימורים?

לחצ/י על הכפתור לקבלת עזרה